Strona główna

Naszą główną działalnością jest czyszczenie oraz monitoring kanalizacji od najmniejszych rozmiarów (WC, wanny, umywalki, zlewozmywaki) do największych przewodów kanalizacyjnych maksymalnych rozmiarów.


Do coraz częściej wykorzystywanych usług należą roboty wykonywane ładowarkami próżniowymi, jesteśmy w stanie odessać oraz wywieżć prawie jakikolwiek odpad, który można poprzez ssanie załadować.

Jako jedyni dysponujemy specjalnymi mobilnymi separatorami substancji ropopochodnych, tłuszczy oraz ścieków. Nasi klienci wyszukują właśnie takie urządzenia z uwagi na niskie koszty.

JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI NIEZBĘDNEJ NOWOCZESNEJ TECHNIKI.

  • Posiadamy bogate doświadczenia w tej dziedzinie i działamy w branży już od roku 1993.

  • Oferujemy zawsze profesionalnie i fachowo wykonane usługi w rozsądnych cenach.

  • Oferujemy usługi w zakresie manipulacji z materiałami niebezpiecznymi.

  • Odnosimy duże sukcesy. Nawet tam gdzie inne firmy zawiodły.

O FIRMIE 

Naszym celem jest fachowość - zadowolony klient

W chwili obecnej należymy do największych firm, które świadczą usługi w branży czyszczenia oraz monitoringu kanalizacji, robót pogłębiarkami ssącymi lub wywozu odpadu niebezpiecznego cystreną - ADR w Polsce, w Czechach oraz na Słowacji.
Naszą główną działalnością jest czyszczenie i monitoring kanalizacji od najmniejszych średnic (WC, wanny, umywalki, zlewozmywaki) do kanalizacji o dużych średnicach. Oferujemy bezwykopową technologię napraw kanalizacji pakerami od DN100-DN800.

Przekazujemy oczywiście profesjonalnie opracowane protokoły z inspekcji TV oraz propozycję napraw.

Do coraz częściej wykorzystywanych usług należą roboty wykonywane ładowarkami próżniowymi, jesteśmy w stanie odessać oraz wywieżć prawie jakikolwiek odpad, który można poprzez ssanie załadować.

Posiadamy specialne mobilne separatory substancji ropopochodnych, tłuszczy i ścieków. Nasi klienci wyszukują właśnie takie urządzenia z uwagi na niskie koszty.

Naszą pracę najlepiej oceniły urządy miast i gmin, przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji, jednostki wojskowe, ciepłownie, kopalnie oraz firmy małych przedsiębiorstw aż po duże giganty włącznie z przemysłem chemicznym.