Usługę dezynfekcja szamba świadczymy na terenie następujących gmin i miast : Rybnik, Katowice ...  

Dezynfekcja szamba

Sporo miast oraz gmin decyduje się na inwestycje związane z budową nowej kanalizacji sanitarnej lub jej rozbudowę w miejscach nowej zabudowy mieszkaniowej. Nie każdy wie, że stare, w pewnym momencie juz niepotrzebne szambo, można wykorzystać do gromadzenia wody deszczowej w celu dalszego zagospodarowania.

Zanim bedziemy mogli wykorzystać zbiornik starego szamba do gromadzenia wody deszczowej konieczna jest dokładna dezynfekcja zbiornika. 

Nasza firma wykonuje kompleksowo przygotowania polegające na dezynfekcji szamba (wczesniej oczywiście należy wypompować zawartość do zera) za pomocą samochodów ssąco płuczących.

Naszymi samochodami wyposażonymi w bardzo wydajne pompy można wypompować zawartość zbiornika umieszczonego nawet 60 metrów od samochodu (głębokość zbiornika do 6 metrów) Do dezynfekcji używamy środków dezynfekcyjnych używanych specialnie do takich prac, które ne zagrażają środowisku. 

Taka adaptacja starego szamba to najlepsza opcja na wykorzystanie nieużywanego już zbiornika ścieków, która nagle może okazać się sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na wodzie, gdyż oczyszczoną deszczówkę można wykorzystać na przykład do podlewania ogrodów. 
.


.


.

.


.